- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T676192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce Pro WP-4530, WP-4540 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 2400 Pages |
| SKU | EPC13T676192 |
| Barcode # | 9314020609770 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000270000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






