Don't pay: $62.00
$57.00
SAVE $5.00 (8%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Support for various consumer models
HP Active Pen with Spare Tips (1FH00AA)
(2JA63AA)
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | A/V Cable |
| Manufacturer Part Number | 2JA63AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | DisplayPort to HDMI True 4K Adapter |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Device Supported | Audio/Video Device |
| Cable Type | DisplayPort/HDMI |
| Connector Type on First End | HDMI Digital Audio/Video |
| Connector Type on Second End | DisplayPort Digital Audio/Video |
| Connector on First End Details | HDMI Digital Audio/Video |
| Connector on Second End Details | DisplayPort Digital Audio/Video |
| SKU | 2JA63AA |
| Barcode # | 191628449194 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000950000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





