- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ACC M.2 with Mirroring Enablement Kit - Supports up to two M.2 SATA SSDs
(7Y37A01093)
Miscellaneous
| Compatibility | Lenovo ThinkSystem SR630 Rack Servers |
General Information
| Product Type | Computer Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | 7Y37A01093 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkSystem M.2 with Mirroring Enablement Kit |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 7Y37A01093 |
| Barcode # | 889488433544 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.228m |
| Shipping Cubic | 0.001026000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





