Don't pay: $1,649.00
$1,188.80
SAVE $460.20 (28%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ThinkPad L13, 13.3 FHD IPS Anti-Glare Touch, i5-10210U, 8GB, 256GB SSD, Windwos 10 Pro, Silver, 1 year onsite
(20R3001QAU)
| SKU | 20R3001QAU |
| Barcode # | 194778225557 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 2.1800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Shipping Cubic | 0.002150000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
HP EliteBook 6 G1i 16" WUXGA Laptop Core Ultra 5-225U 16GB 512GB W11 PRO BQ4M3PT
$2,598.00 $2,957.91
HP Elitebook 640 G10 I5 1335U 16GB DDR4 3200 256GB PCIE SSD 13.3 Inch FHD Screen
$1,976.00 $2,233.00
HP EliteBook 6 G1i 16" WUXGA Laptop Core Ultra 7-255U 16GB 512GB W11 PRO BQ4M5PT
$2,767.00 $3,012.90





