- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
THINKPAD L13 SILVER 13.3IN FHD I7-10510U 8GB RAM 256SSD WIN10 PRO 1YOS
(20R3001XAU)
| SKU | 20R3001XAU |
| Barcode # | 194778225533 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Shipping Cubic | 0.002150000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
HP EliteBook 6 G1i 16" WUXGA Laptop Core Ultra 5-225U 16GB 512GB W11 PRO BQ4M3PT
$2,598.00 $2,957.91
HP EliteBook 6 G1i 16" WUXGA Laptop Core Ultra 7-255U 16GB 512GB W11 PRO BQ4M5PT
$2,767.00 $3,012.90
HP EliteBook 8 G1i 14" WUXGA Laptop Core Ultra 7-258V 32GB 512GB W11 PRO BQ4F2PT
$3,841.00 $4,563.90
HP ProBook 4 G1i 16" WUXGA Laptop Intel Core i5-1334U 16GB 512GB W11 PRO BX3A9PT
$1,694.00 $2,000.90
HP EliteBook 8 G1i 14" WUXGA Laptop Core Ultra 5-225U 16GB 512GB W11 PRO BQ4E4PT
$2,937.00 $3,584.90





