- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech M325 Wireless Mouse - Dark Silver - Long Battery Life - Nano Receiver - Logitech Unifying capable
(910-002325)
Specifications
| Battery Type | AA |
| Connectivity | Logitech Unifying Receiver |
| Dimensions | 94.7 x 57 x 39.1 mm (H x W x D) |
| Interface | USB |
| Operating System | |
| Series | M325 |
| Supported OS | |
| Warranty | 3 Years |
| Weight | 93 g |
| SKU | 910-002325 |
| Barcode # | 097855074638 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.003150000m3 |
- Manufacturer Contact Info
- http://www.logitech.com
1800 025 544
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





