- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech MX Anywhere 2S Wireless Mouse - Graphite - Wireless 2.4GHz Unifying USB Receiver or Bluetooth Connection - DPI: 200 to 4000 - Wireless Operating Distance: 10m - Smartshift Scroll Wheel with Back/Forward, Tilt wheel and Middle Click - Rechargeable Li-Po (500 mAh) Battery - 70 days Battery Life (depending on usage) - Sensor Technology: Darkfield High Precision - 910-005156 - 12 Months Limited Warranty
(910-005156)
| SKU | 910-005156 |
| Barcode # | 097855132505 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 12 Months Limited Warranty
- Manufacturer Contact Info
- http://www.logitech.com
1800 025 544
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





