- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech MX Master 3 Wireless Mouse - Black - Move your mouse cursor across up to three computers - Wireless 2.4GHz USB Receiver or Bluetooth Connection - Sensor Technology: Darkfield High Precision - DPI: 200 to 4000 - Wireless Operating Distance: 10m - Magspeed Scroll Wheel - Rechargeable Li-Po (500 mAh) Battery - 70 days Battery Life (depending on usage) - 910-005710 - 12 Months Limited Warranty
(910-005710)
| SKU | 910-005710 |
| Barcode # | 5099206087217 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2200kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.152m |
| Shipping Cubic | 0.001003000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





