- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MR03MCINBL000)
| SKU | MR03MCINBL000 |
| Barcode # | 4897093960054 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





