- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Mad Catz R.A.T. 8+ Optical Gaming Mouse - Black - Sensor: PixArt PMW3389 - DPI Range: Up to 16,000 - USB Report Rate: Up to 2,000 Hz - Left/Right Mouse Clicks: Up to 50m - Total Programmable Buttons: 11 - Weight (Without Cable): 145g - Onboard Profile Memory - Dynamic Ergonomic Design - MR05DCINBL000 - 2 Years Limited Warranty
(MR05DCINBL000)
| SKU | MR05DCINBL000 |
| Barcode # | 4897093960092 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





