- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACA-LED-M6)
Mbeat Activiva LED Desk Lamp with Bluetooth Speaker - DC Input: 12V/1.5A - Luminous Flux: >260LM - Lamp Illumination: 750Lux 30cm - Colour Temperature: 5000K-6000K - LED Lifetime: 35,000 Hours - LED Wattage: 5W - Speaker Wattage: 7W - Bluetooth Version 2.1 - Wireless Range: =10m - Rubberised Flexible Neck - Touch-Sensitive Control - Adjustable Brightness - ACA-LED-M6
| SKU | ACA-LED-M6 |
| Barcode # | 9346396002077 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.295m |
| Shipping Length | 0.185m |
| Shipping Cubic | 0.008732000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





