- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
- Silent switches reduce click noise û good for night work when your family are asleep
- Simultaneously connected up to three devices by Bluetooth 3.0, 4.0 and 2.4G wireless
- Smart switch among devices
- 1300DPI tracking engine
- 2y replacement warranty
(M100Pink)
DESCRIPTION
- Silent switches reduce click noise û good for night work when your family are asleep
- Simultaneously connected up to three devices by Bluetooth 3.0, 4.0 and 2.4G wireless
- Smart switch among devices
- 1300DPI tracking engine
- 2y replacement warranty
| SKU | M100Pink |
| Barcode # | 6940056181831 |
| Brand | RAPOO |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
| Shipping Width | 0.061m |
| Shipping Height | 0.038m |
| Shipping Length | 0.098m |
| Shipping Cubic | 0.000227000m3 |
Warranty: 24 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





