- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
https://www.youtube.com/watch?v=C4men_oSkgc
- Up to 4 devices
- Laser engine
- Adjustable DPI 600 to 3200
- Rechargeable
- Fully charged Li Battery up to approx 30 days
(MT750S.BLACK)
DESCRIPTION
https://www.youtube.com/watch?v=C4men_oSkgc
- Up to 4 devices
- Laser engine
- Adjustable DPI 600 to 3200
- Rechargeable
- Fully charged Li Battery up to approx 30 days
| SKU | MT750S.BLACK |
| Barcode # | 6940056186706 |
| Brand | RAPOO |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.186m |
| Shipping Height | 0.064m |
| Shipping Length | 0.147m |
| Shipping Cubic | 0.001750000m3 |
Warranty: 24 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





