- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
RAPOO N100 Wired Optical Mouse - Easy Installatin: No driver required, just plug it in and go. Life can be that easy. - 1600 DPI high-definition tracking engine: You’ll enjoy responsive and smooth cursor control with the 1600 DPI high-definition optical tracking engine. - Anti-slip scroll wheel: Scroll up and down function greatly facilitates your daily work or web browsing. The anti-slip pattern on the scroll wheel ensures fast, easy and accurate scrolling. - Full-size, ambidextrous design: designed to suit either hand. With the full-size shape, you are not easy to get tired even for hours' operation. Link: http://www.rapoo.com/product/442
(N100-BK)
| SKU | N100-BK |
| Barcode # | 6940056180506 |
| Brand | RAPOO |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.062m |
| Shipping Height | 0.036m |
| Shipping Length | 0.116m |
| Shipping Cubic | 0.000257000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





