- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
SanDisk 64GB Extreme SDXC UHS-I U3 V30 Class 10 Memory Card - 150MB/s - Read speeds of up to 150MB/s, Write speeds of up to 60MB/s - Video Speeds: C10, V30, U3 - Form Factor: SDXC - Compatible with SanDisk SD UHS-I Card Reader for speeds up to 150MB/s - SDSDXV6-064G - Limited Product Lifetime Warranty
(SDSDXV6-064G)
SanDisk 64GB Extreme SDXC UHS-I U3 V30 Class 10 Memory Card - 150MB/s - Read speeds of up to 150MB/s, Write speeds of up to 60MB/s - Video Speeds: C10, V30, U3 - Form Factor: SDXC - Compatible with SanDisk SD UHS-I Card Reader for speeds up to 150MB/s - SDSDXV6-064G - Limited Product Lifetime Warranty
| SKU | SDSDXV6-064G |
| Barcode # | 619659170684 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





