- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
0.6L 8TH GEN CORE I5 BAREBONES NUC ALIKE SOLUTION
(SDSDXXY-256G-GN4IN)
Specifications
| Capacity | 256GB |
| Card Type | SanDisk Extreme Pro SDXC |
| Class | V30, U3, C10 |
| Interface | UHS-I |
| Transfer Speed | Up to 170 MB/s read speed; up to 90 MB/s write speed |
| Warranty | Lifetime limited warranty |
| SKU | SDSDXXY-256G-GN4IN |
| Barcode # | 619659170356 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.155m |
| Shipping Cubic | 0.000155000m3 |
Warranty: Limited Lifetime
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





