- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDSDB-032G-B35)
| SKU | SDSDB-032G-B35 |
| Barcode # | 619659058500 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





