$18.00
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The USBPAUB2MW 2m White USB to Micro USB Cable features thin USB connector moldings and provides a simpler connection between your Micro USB 2.0 mobile devices (smartphones, digital cameras, Tablet PC devices, portable hard drives, etc.) and your PC or Mac® computer, for everyday tasks such as charging, data synchronization or file transfers.
Designed and constructed for maximum durability, this high quality USB-A to Micro-B replacement cable is backed by StarTech.com's Lifetime Warranty.
(USBPAUB2MW)
StarTech 2m White Micro USB Cable - A to Micro B
| SKU | USBPAUB2MW |
| Barcode # | 65030851268 |
| Brand | STARTECH |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000850000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





