$156.00
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Ubiquiti Networks EP-54V-150W-AC EdgePoint AC Power Supply - Power Method: AC/DC 150W for 110-240VAC Input, DC Terminal Block for 54V Output - Power Supply: AC/DC 150W for 110 - 240VAC Input - 12 MOnths Limited Warranty
(EP-54V-150W-AC)
| SKU | EP-54V-150W-AC |
| Barcode # | 817882026796 |
| Brand | UBIQUITI |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.137m |
| Shipping Height | 0.049m |
| Shipping Length | 0.278m |
| Shipping Cubic | 0.001866000m3 |
Manufacturer Warranty : 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






