$139.08
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Ubiquiti Networks EP-54V-150W-DC EdgePoint DC Power Supply - Power Method: DC/DC 150W for 22-60V Input, DC Terminal Block for 54V Output - Power Supply: DC/DC 150W for 22-60V Input - 12 MOnths Limited Warranty

(EP-54V-150W-DC)
| SKU | EP-54V-150W-DC |
| Barcode # | 810354025730 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.8400kg |
| Shipping Width | 0.137m |
| Shipping Height | 0.049m |
| Shipping Length | 0.278m |
| Shipping Cubic | 0.001866000m3 |
Manufacturer Warranty : 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






