- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ATEN 2L-7D02DH USB-A HDMI to DVI-D USB-B KVM Cable with Audio - 1.8m - PC Connector: HDMI, USB and Audio - KVM Connector: DVI-D (Single Link), USB and Audio - Length: 1.8m - 2L-7D02DH - 2 Years Limited Warranty
(2L-7D02DH)
| TO PC/Source Interface | |
| Video | HDMI Male |
| USB | USB Type A Male |
| Mini Stereo Jack | 3.5mm Audio Jack(Pink) 3.5mm Audio Jack(Green) |
| TO Switch Interface | |
| Video | DVI-D(Single Link) Male |
| USB | USB Type B Male |
| Mini Stereo Jack | 3.5mm Audio Jack(Pink) 3.5mm Audio Jack(Green) |
| SKU | 2L-7D02DH |
| Barcode # | 672792007538 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





