Don't pay: $104.00
$88.00
SAVE $16.00 (15%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 150W Slim Smart 4.5mm AC Adapter
(4SC18AA)
Power Description
| Maximum Output Power | 150 W |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | AC Adapter |
| Manufacturer Part Number | 4SC18AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | AC Adapter |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
Technical Information
| Device Supported | Mobile Workstation |
| Notebook |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 320 g |
| Height | 22 mm |
| Width | 153 mm |
| Depth | 66 mm |
| SKU | 4SC18AA |
| Barcode # | 193015009714 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.6300kg |
Manufacturer Warranty: 1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





