- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP Desktop Mini Scurity/Dual VESA Slv v2
(2JA32AA)
| SKU | 2JA32AA |
| Barcode # | 191628443925 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001250000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





