- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP Desktop Mini Security/Dual VESA Sleeve v3 (13L67AA)
(13L67AA)
Specifications
| Compatible/Used for | refer HP QuickSpecs for compatibility informations |
| Product Type | HP Desktop Mini Dual VESA Sleeve v3 |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 13L67AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.070m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





