Lenovo ThinkCentre Neo 50S G4 -12JF00EXAU- Intel i5-13400 16GB 3200MHz 256GB SSD
$1,159.00 $1,829.00
HP T430 2GB, 16GB SSD, FIREFOX, 1X DP 1X HDMI (2 MON. SUPPORTED), THIN PRO, 3YR
(5JR94PA)
| Accessory | |
| Card Reader | |
| Chipset | |
| Dimensions | 13.5 x 13.5 x 3.2 cm |
| Form Factor | Thin Client |
| Front/Rear Ports | 1 DisplayPort™; 1 RJ-45; 2 USB 3.1 Gen 1; 1 HDMI port; 1 headset connector; 1 USB 3.1 Gen 1; 1 USB Type-C™ (DisplayPort™ 1.2, USB 3.1, charging) |
| Graphics | Intel® UHD Graphics 600 |
| LAN | Realtek Gigabit Ethernet (GbE) |
| Memory | 2 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Operating System | HP Thin Pro |
| Power Supply | 45 W, worldwide auto-sensing, 100-240 VAC, 50-60 Hz, energy saving automatic power-down, surge tolerant external adapter |
| Processor | Intel® Celeron® N4000 with Intel® UHD Graphics 600 (1.1 GHz base frequency, up to 2.4 GHz burst frequency, 2 MB cache, 2 cores) |
| Product Family | HP |
| Storage Capacity | 16 GB Flash memory |
| Storage Type | 16 GB Flash memory |
| Weight | 0.74 kg |
| Wireless |
| SKU | 5JR94PA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer warranty: 3 year
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
$1,159.00 $1,829.00
$1,416.00 $1,822.44