- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LENOVO 45W AC WALL ADAPTER(AU) (COMPATIBLE WITH MIIX 510)
(GX20K11842)
| SKU | GX20K11842 |
| Barcode # | 889800612190 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.001050000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





