- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4X20E53348)
Miscellaneous
| Compatibility | Lenovo ThinkCentre Tiny Desktop PCs |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 199.6 g |
General Information
| Product Type | AC Adapter |
| Manufacturer Part Number | 4X20E53348 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkCentre Tiny 65W AC Adapter (Slim Tip) |
| Brand Name | Lenovo |
Power Description
| Maximum Output Power | 65 W |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Device Supported | Desktop PC |
| Localization | Papua New Guinea |
| New Zealand | |
| Fuji | |
| Australia |
| SKU | 4X20E53348 |
| Barcode # | 700153989633 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.4300kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





