- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard For Mac - Rose - Dimensions: 124 x 279 x 16mm - Compact Sized Keyboard - Bluetooth - Up to 10m Wireless Range - Special Keys: Hotkeys (Brightness up/down, Mission control, Launchpad (requires software download, Media keys and Eject), Easy-Switch™ - Up to 24 Months Battery Life - 920-010408
(920-010408)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Bluetooth Classic (3.0) |
| Dimensions | 124 x 279 x 16 mm |
| Interface | Bluetooth |
| Mouse Bundle | No |
| Operating System | |
| Series | K380 |
| Supported OS | Mac and iOS devices |
| Warranty | 1 year |
| Weight | 400g |
| Colour | Rose |
| SKU | 920-010408 |
| Barcode # | 97855155702 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.5800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





