- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech Rally Mic Pod Hub - Connects both mic pods and additional hubs - Reduces cross-table cabling - 3x 12-pin connections for any combination of Rally Mic Pods or additional Rally Mic Pod Hubs - Rally Mic Pod Hubs work with Logitech Rally systems only - 939-001647 - 2 Years Limited Warranty
Rally Mic Hub (Splitter)
(939-001647)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Physical Characteristics
| Form Factor | Under Table |
| Height | 1.6 cm |
| Width | 10.2 cm |
| Depth | 10.2 cm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Mic Pod Hub |
| Manufacturer Part Number | 939-001647 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Rally Mic Pod Hub |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 939-001647 |
| Barcode # | 97855143143 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000845000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
HP Poly Studio E70 4K Intelligent Conference Room Camera For Large Meeting Rooms
$5,422.00 $6,199.00





