- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(KS13MMUSBL000)
| SKU | KS13MMUSBL000 |
| Barcode # | 812137030474 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 1.3100kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





