- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft All-in-One Media Keyboard - Multi-touch Trackpad - Customisable Media HotKeys - Easy Access Volume Controls - Spill Resistant - Wireless Connectivity - (NBZ-00028)
(N9Z-00028)
Specifications
| Battery Type | AAA |
| Connectivity | Wireless |
| Dimensions | 367 x 132 x 19.4 mm |
| Interface | USB |
| Mouse Bundle | |
| Operating System | Windows 8.1 / 8 / RT 8.1 / RT 8 / 7, Mac OSX v10.7-10.9, Android 4.03, 4.12, 4.2 |
| Series | |
| Supported OS | |
| Warranty | |
| Weight | 434 g |
| SKU | N9Z-00028 |
| Barcode # | 885370738124 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.6600kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.002128000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





