- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft Windows Server 2019 Essentials 64-Bit ENG 1PK DSP OEI DVD 1-2CPU - OEM - G3S-01299 - 12 Months Limited Warranty
(G3S-01299)
Specifications
| Hardware Requirement | |
| License Pricing | OEM |
| License Quantity | 1 Server (1-2 CPU) |
| License Type | |
| Manufacturer's Part Number | |
| Operating System | Windows |
| Other Requirement | |
| Platform Supported | PC |
| Warranty | 1 year |
| Product Type | Software Licensing |
| SKU | G3S-01299 |
| Barcode # | 889842424454 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.020m |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





