- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft Wired Keyboard 600 - Media center keys - Quiet-touch keys - Calculator hot key - Spill resistant design - 3 Years Limited Warranty
(ANB-00034)
| SKU | ANB-00034 |
| Barcode # | 882224741941 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.7900kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.476m |
| Shipping Cubic | 0.003237000m3 |
3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





