- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PZ3-00011)
Specifications
| Battery Type | 2 AAA |
| Connectivity | Wireless |
| Dimensions | |
| Interface | USB |
| Mouse Bundle | |
| Operating System | Windows 10 and Windows 8 |
| Series | |
| Supported OS | |
| Warranty | |
| Weight |
| SKU | PZ3-00011 |
| Barcode # | 885370998849 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.8400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.414m |
| Shipping Cubic | 0.000414000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





