- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
WD BLACK P10 GAME DRIVE 5TB BLACK WORLDWIDE
(WDBA3A0050BBK-WESN)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 5TB |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 up to 5 Gb/s |
| Product Family | Gaming Drives |
| Raid | |
| Series | WD Black |
| Warranty | 3 Years |
| Weight | 0.23 kg |
| SKU | WDBA3A0050BBK-WESN |
| Barcode # | 718037870984 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





