- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10026450)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Product Information
| Label Length | 19.05 mm |
| Label Width | 44.45 mm |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Core Diameter | 76.20 mm |
| Shape | Rectangle |
| Adhesive Type | Permanent |
| Number of Labels per Roll | 5000 |
General Information
| Product Type | RFID Label |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 1 Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | General Purpose RFID Labels |
| Product Line | PolyPro |
| Product Series | 3000T |
| Brand Name | Zebra |
| SKU | 10026450 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.2400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





