- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC RBC2 Out OfWty Battery suits BK350, BK500
(RBC2)
| SKU | RBC2 |
| Barcode # | 731304003243 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 2.3800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.001050000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






