- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS battery - 1 x Lead Acid (RBC55)
(RBC55)
| SKU | RBC55 |
| Barcode # | 731304233510 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.037700000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






