- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC RBC27 Replacement Battery Suits SU48R3XLBP
(RBC27)
| SKU | RBC27 |
| Barcode # | 731304099840 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.740m |
| Shipping Cubic | 0.070818000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






