- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RBC7)
| SKU | RBC7 |
| Barcode # | 731304003298 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 12.8000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015870000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






