Don't pay: $312.00
$302.00
SAVE $10.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Atdec TH-3060-UFL Telehook TV Display Wall Mount with Full Motion
(TH-3060-UFL)
Technical Details
| Warranty | 10 Years |
|---|
| SKU | TH-3060-UFL |
| Barcode # | 881493007352 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.840m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.020580000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





