- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(VS182B-AT-U)
ATEN VS182B-AT-U 2 Port True 4K HDMI Splitter - Video Input: 1x HDMI Type A Female - Video Output: 2x HDMI Type A Female - Max. Data Rate: 18 Gbps(6 Gbps Per Lane) - Max. Resolution: Up to 4096x2160 / 3840x2160 at 60Hz (4:4:4) - 2 Years Limited Warranty
| SKU | VS182B-AT-U |
| Barcode # | 672792007316 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.8770kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





