- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AV10044BT)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Audio Adapter |
| Manufacturer Part Number | AV10044BT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Mini-phone Audio Adapter |
| Brand Name | Belkin |
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Connector Type on First End | Mini-phone Audio |
| Adapter Type | Mini-phone |
| Connector on First End Details | 2 x Mini-phone Audio |
| SKU | AV10044BT |
| Barcode # | 722868967751 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





