- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
This duo puts secure productivity and entertainment right at your fingertips. Convenient features include hot keys, an ultra-precise mouse, and data encryption that protects your information.
Wireless convenience
No more wires with the reliable 2.4GHz wireless connection.[1]
One receiver does it all
You just need one wireless nano receiver to connect both keyboard and mouse.
Quick access shortcuts
Ten hot keys for one-touch access to important tools such as internet, emails, and search.
(3ML04AA)
Specifications
| Compatible/Used for | refer HP QuickSpecs for compatibility informations |
| Product Type | Keyboard/Mouse Bundle |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 3ML04AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.550m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





