- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Kensington K34009AP Thunderbolt 3 and USB-C Dual 4K Hybrid Docking Station - Driverless - Video ports: 2x DisplayPort, 2x HDMI - USB Ports: 7 - Card reader: SD Cards, Micro SD Cards - 1x USB 3.1 Gen2 ports - Supports up to 40Gbps data transfer speed - 4K Support - Operating Systems: macOS, Windows - Audio: 1x 3,5mm Combo Microphone and Headphone port - K34009AP - 3 Years Limited Warranty
(K34009AP)
| SKU | K34009AP |
| Barcode # | 85896340096 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 1.9000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Type | TYPE: THUNDERBOLT DOCKS |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





