Lenovo ThinkCentre Neo 50S G4 -12JF00EXAU- Intel i5-13400 16GB 3200MHz 256GB SSD
$1,159.00 $1,829.00
LENOVO Lenovo Tiny Vertical Stand to Suit M710S
Lenovo Lenovo Tiny Vertical Stand to Suit M710S
(4XF0N03160)
| Form Factor | Desktop |
| Product Type | Computer Stand |
| Manufacturer Part Number | 4XF0N03160 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkCentre Tiny IV Vertical Stand |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 4XF0N03160 |
| Barcode # | 191376177349 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000546000m3 |
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
$1,159.00 $1,829.00
$1,416.00 $1,822.44