Don't pay: $129.00
$118.00
SAVE $11.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech G335 Wired Gaming Headset - Mint
(981-001025)
Specifications
| Audio Input | |
| Colour | Mint |
| Connectivity | 3.5mm |
| Frequency Response | Headphone: 20 Hz-20 KHz |
| Microphone | Cardioid (Unidirectional), 100 Hz - 10 KHz |
| Misc. | |
| Product Type | Headset |
| Technology | |
| Warranty | 2 Years |
| Driver | 40 mm |
| Impedance | 36 Ohms |
| Sensitivity | 87.5 dB SPL / mW |
| SKU | 981-001025 |
| Barcode # | 97855165527 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.5800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





