- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft PP3-00024 Wireless Desktop 3050 Keyboard & Mice Combo - AES 128-Bit Encryption - Built-in palm test - Wireless on USB transceiver - Custom shortcut keys - BlueTrack Technology - 3 Years Limited Warranty
(PP3-00024)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | - |
| Dimensions | |
| Interface | USB |
| Mouse Bundle | Yes |
| Operating System | |
| Series | Wireless Desktop 3050 |
| Supported OS | |
| Warranty | |
| Weight | |
| Connectivity | Wireless |
| Interface | - |
| SKU | PP3-00024 |
| Barcode # | 889842000719 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 1.2900kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.556m |
| Shipping Cubic | 0.005838000m3 |
3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





