- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless Keyboard and Mouse Combo - Contoured Design - Split space bar with backspace functionality - Detachable Palm Rest - BlueTrack Technology on mouse - Customisable Touch Tab - Batteries included
(L3V-00027)
Specifications
| Battery Type | AA, AAA |
| Connectivity | USB |
| Dimensions | 453 x 213 x 2.98 mm |
| Interface | USB |
| Mouse Bundle | Yes |
| Operating System | Windows 8.1, Windows 8, Windows RT, Windows 7 |
| Series | Sculpt Comfort Desktop USB |
| Supported OS | |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 1.1 Kg |
| SKU | L3V-00027 |
| Barcode # | 885370596151 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.540m |
| Shipping Cubic | 0.002700000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





