- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(FMN-00015)
Technical Details
| Warranty | 2 Year |
|---|
| SKU | FMN-00015 |
| Barcode # | 0889842010695 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001380000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





